Descrierea produsului Memorie Laptop ADATA AD5S480016G-S, 16GB, DDR5, 4800MHz
Frecvente mai inalte
Mai eficient din punct de vedere energetic
Acest modul de memorie de ultimă generație funcționează la doar 1,1 V, ceea ce îl face cu 8% mai eficient decât DDR4. În plus, are un circuit integrat de gestionare a alimentării (PMIC) încorporat pentru o stabilitate sporită a sursei de alimentare.
Capacitate dublata
Stabilitate imbunatatita
Detalii tehnice
| Specificatii produs | Model | AD5S480016G-S |
| Tip RAM | DDR5 | |
| Capacitate | 1x16GB | |
| Frecventa | 4800 MHz | |
| Voltaj | 1.1 V | |