Monitor IPS LED Philips 27" 27E1N3300A, Full HD (1920 x 1080), HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, Boxe, 75 Hz, 1 ms (Negru)
Philips Monitor IPS LED Philips 27" 27E1N3300A, Full HD (1920 x 1080), HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, Boxe, 75 Hz, 1 ms (Negru) 3950900
1120.99 Out of stock
COD27E1N3300A/00
(TVA inclus)
Descrierea produsului Monitor IPS LED Philips 27" 27E1N3300A, Full HD (1920 x 1080), HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, Boxe, 75 Hz, 1 ms (Negru)
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralRecomandat pentruMedia
Tip PanelIPS
Tip DisplayLED
Tip suprafata displayAnti-Glare
Diagonala (inch)27
TouchscreenNu
Ecran CurbatNu
FormatFull HD
Rezolutie1920 x 1080
Timp raspuns (ms)1
Contrast tipic1000:1
Unghi de vizualizare orizontal/vertical178 / 178
Intensitate luminoasa(cd/mp)300
Difuzor integratDa
3D ReadyNu
TV TunerNu
Aspect imagine16:9
Dimensiune punct(mm)0.3114
Reproducere culori (milioane)16.7
AlteleBlocare Kensington
Functii specialeFlicker-free
Low Blue Light
TehnologiiAMD Free-Sync
ConectivitateHDMI1 x HDMI 1.4
DisplayPort1 x DisplayPort 1.2
USB 3.05 x USB 3.2
Casti (3.5mm)Da
Caracteristici FiziceInclinare (grade)-5/ +20
Montare pe pereteVESA 100 x 100
CuloareNegru
Putere consumata(W)25
Dimensiuni cu stand (mm)612 x 456 x 197 mm
Dimensiuni fara stand (mm)612 x 365 x 55 mm