Tabla interactiva Horizon 65" ID65HZA3G2/A A13, 4K UHD, Android 13, 40 puncte, 64GB Flash, IR, Wi-Fi 6, Difuzoare 2x20 W
Horizon Tabla interactiva Horizon 65" ID65HZA3G2/A A13, 4K UHD, Android 13, 40 puncte, 64GB Flash, IR, Wi-Fi 6, Difuzoare 2x20 W Display interactiv HORIZON A3A, 65", 4K UHD, 400nit, contrast 5000:1, Android 13, CPU A55*4, 8GB RAM, 64GB storage, Whiteboard, Browser web, interfață cu suport multilingvistic (36 de limbi, inclusiv: turcă, maghiară, germană și română), WiFi 6 4195282
4159.99 In stock
CODID65HZA3G2/A
(TVA inclus)
Descrierea produsului Tabla interactiva Horizon 65" ID65HZA3G2/A A13, 4K UHD, Android 13, 40 puncte, 64GB Flash, IR, Wi-Fi 6, Difuzoare 2x20 W
Display interactiv HORIZON A3A, 65", 4K UHD, 400nit, contrast 5000:1, Android 13, CPU A55*4, 8GB RAM, 64GB storage, Whiteboard, Browser web, interfață cu suport multilingvistic (36 de limbi, inclusiv: turcă, maghiară, germană și română), WiFi 6 2.4GHz & 5GHz, BT 5.2 BLE, 1xVGA, 2xHDMI 4K 60Hz (1 fata, 1 spate), HDCP2.3, 1xUSB-C (frontal), 2xUSB-A2.0 (spate), 3xUSB-A3.0 (frontal), 1xUSB Touch (spate), interfață OPS, 2xLAN (100Mbps), 1xRS232C, 1xAudio-In, 1xAudio-Out, IR, zero bonding, sticla protectie 3.2mm 9Mohs anti-zgârieturi anti-reflex, precizie touch ±1mm, 40 puncte touch, deget / creion / obiect / palma / gesturi, creion 2 capete 2 culori, speakers 2x20W, VESA 600x400, greutate 31.2kg, dimensiuni 1491.9x901.6x82.3mm, consum max ≤184W, Accesorii incluse: 1x cablu alimentare (1.5m), 2x creioane pasive cu prindere magnetica pe rama, 1x cablu HDMI 2.0 (3.5m), suport de perete, manual de utilizare, certificat garantie, 50,000 ore, culoare titanium gri + laterale negre, aluminium, garantie 5 ani. Eligibil PNRR/PNRAS, certificari CE (LVD, RED, ErP, EMC), REACH, RoHS, WEEE, FSC
Detalii tehnice
Caracteristici generaleTip produsTabla interactiva
Diagonala (inch)65"