Storcator de fructe si legume Philips Avance FiberBoost HR1919/80, 1000W
Philips Storcator de fructe si legume Philips Avance FiberBoost HR1919/80, 1000W     2918754
1123.99 In stock
CODHR1919/70
(TVA inclus)
Descrierea produsului Storcator de fructe si legume Philips Avance FiberBoost HR1919/80, 1000W
Detalii tehnice
GeneralTip storcatorFast Juicer
Utilizat pentruFructe
Legume
Putere (W)1000
Trepte viteze2
Capacitate recipient suc (l)2.1
Recipient pentru pulpa (l)1
AlteleAccesoriiContainer Pulpa
Tub largDa
CuloareAlb
Greutate (kg)4
Dimensiuni296 x 250 x 432 mm
AlteleSistem antipicurare
Sita usor de curatat
Tehnologie FiberBooost
Mod silentios
Curatare usoara
Tub alimentare XXL
Material vas SAN
Diametru tubului de alimentare 80mm