Blender de mana HEINNER HHB-D600WHR, 600 W, 2 viteze, Lame Inox, Cana mixat 0.7 l (Alb/Rosu)
Heinner Blender de mana HEINNER HHB-D600WHR, 600 W, 2 viteze, Lame Inox, Cana mixat 0.7 l (Alb/Rosu) 4248562
78.99 In stock
CODHHB-D600WHR
(TVA inclus)
Descrierea produsului Blender de mana HEINNER HHB-D600WHR, 600 W, 2 viteze, Lame Inox, Cana mixat 0.7 l (Alb/Rosu)
Detalii tehnice
Caracteristici generaleTip aparatBlender
Putere (W)600
Trepte viteze2
Capacitate (l)0.7
Material bolPlastic
Detalii tehniceAlimentare220 - 240 V
50 - 60 Hz