Descrierea produsului Aparat de aer conditionat Panasonic KIT-TZ20ZKE, Inverter, Clasa A++/A+, 7000 BTU, 2.0kW (Alb)
Aer conditionat, super-compact, R32, 2kW, KIT-TZ20ZKE
Noul TZ super-compact cu tehnologie nanoe™ X
Aparatul de aer conditionat perfect pentru cele mai mici spatii din casa ta.
Aer de calitate
· nanoe™ X, tehnologie cu avantajele radicalilor hidroxil
Control inteligent
- Wi Fi incorporat pentru conectivitate instantanee, acum cu o configurare mai usoara si mai rapida;
- Control avansat prin smartphone;
- Compatibil cu Google Assistant si Amazon Alexa.
Confort suprem
· Aerowings pentru controlul directiei curentului de aer;
· Ultra silentios.
Design
· Design super-compact, latime de doar 779 mm;
· Cadrul si piesele sunt proiectate pentru instalare si service mai usoare
· Telecomanda de top, usor de utilizat, cu iluminare ambientala in spate
nanoe™ X: Echilibrul naturii, acum in casa dumneavoastra
substante periculoase.
Design super-compact
Designul compact al unitatilor de interior are o latime de doar 779 mm. Acest lucru permite mai multe posibilitati de instalare, inclusiv in spatiul limitat de deasupra unei usi.
Aerowings
Confort continuu cu Shower Cooling.
Aparatul de aer conditionat perfect pentru cele mai mici spatii din locuinta dvs. Sistemul este pus in valoare de un cadru elegant si compact, cu latimea de doar 779 mm si, in acelasi timp, contine tehnologia nanoe™ X si isi pastreaza o putere si o eficienta impresionanta.
· Tehnologie nanoe™ X;
· Wi Fi incorporat pentru control avansat prin internet;
· Aerowings;
· Super silentios! Numai 20 dB(A).
Astazi Panasonic. Maine toata lumea.
Detalii tehnice
| Caracteristici generale | Tip produs | Standard |
| Capacitate Standard (BTU) | 7000 | |
| Clasa de energie racire | A++ | |
| Serviciu de instalare recomandat pentru (BTU) | 7000 BTU 16000 BTU | |
| Capacitate de racire | 7000 | |
| Capacitate de racire (KW) | 2 | |
| Capacitate de incalzire | 7000 | |
| Capacitate de incalzire (KW) | 2.7 | |
| Inverter | Da | |
| Clasa de energie incalzire | A+ | |
| Producator | Panasonic | |
| Functii | Incalzire | Da |
| Dezumidificare | Da | |
| Racire | Da | |
| Ventilare | Da | |
| Specificatii tehnice | Greutate unitate exterioara (kg) | 24 |
| Greutate unitate interioara (kg) | 8 | |
| Greutate (kg) | 24 | |
| Tensiune alimentare | 230 V | |