Memorie Patriot PSD48G32002, DDR4, 8 GB, 3200 MHz
Livrare București în aceeași zi
Patriot
In stock
Plata cu cardul în rate
24
luni garanție
0 review-uri
COD
PSD48G32002
ID
In stoc magazin
Servicii
Solicita postare in SICAP
Serviciu Asamblare Premium
500 Lei
Testare Produs
70 Lei
Serviciu Impachetare Cadou
25 Lei
Serviciu montare componenta PC
100 Lei
Servicii evomag
-3%
399
(TVA inclus)
Adaugă în coș
Adaugă la wishlist
Ridica din locker / punct ridicare
Din Showroom-ul evomag:
Poate fi ridicat oricand, in timpul orelor de program.
Livrare prin curier:
Se livreaza in 4 zile pana in ora 18:00
Informatii garantie
Garantie tehnica: 24 luni
Garantie de conformitate: 24 luni
Alerta pret!
Pret actual:
Pret dorit:
Nume:
Email:
Vreau sa aflu primul ofertele zilnice!
Trimite!
Compară
Intrebare tehnică?
Produse recomandate
Scurta descriere
Detalii tehnice
Review-uri
-3%
399
(TVA inclus)
In stoc magazin
Adaugă în coș
Descrierea produsului Memorie Patriot PSD48G32002, DDR4, 8 GB, 3200 MHz
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
Caracteristici generale
Tip RAM
DDR4
Capacitate
8GB (1x8GB)
Frecventa
3200MHz
Latenta CAS
CL 22
Voltaj
1.20V