Incarcator acumulatori Rebel RB-2001-CH, 20 V, 4 Ah (Negru)
Rebel Incarcator acumulatori Rebel RB-2001-CH, 20 V, 4 Ah (Negru) Tensiune de intrare: 100-240 V / 50-60 Hz Tensiune de ieșire: 21 V Curent de ieșire: 2,2 A Utilizare: pentru dispozitive din seria Rebel Tools: RB1002, RB1031, RB-1060, RB-5000, RB-5001, RB-5002 (baterie RB-2001) 3802802
78.99 In stock
CODRB-2001-CH
(TVA inclus)
Descrierea produsului Incarcator acumulatori Rebel RB-2001-CH, 20 V, 4 Ah (Negru)
Tensiune de intrare: 100-240 V / 50-60 Hz
Tensiune de ieșire: 21 V
Curent de ieșire: 2,2 A