Prelungitor Kemot E-PSM25T30, 3X2.5mm, 30m
Kemot Prelungitor Kemot E-PSM25T30, 3X2.5mm, 30m Derulator prelungitor electric pe tambur metalic 3x2.5mm, 4 prize, lungime cablu 30 m 1) Efectuati bransarea electrica conform normelor si legislatiei cu privire la prevenirea accidentelor de munca. Asigurati-va ca priza de alimentare este corect impa 4223433
402.99 In stock
CODE-PSM25T30
(TVA inclus)
Descrierea produsului Prelungitor Kemot E-PSM25T30, 3X2.5mm, 30m
Derulator prelungitor electric pe tambur metalic 3x2.5mm, 4 prize, lungime cablu 30 m
2) Nu utilizati derulatorul in locuri cu umiditate mare sau in ploaie;
Cablu: 3 x 2.5 mm
Tensiune maxima: 250 V (curent alternativ).
Putere maxima:
- 2700W (cu cablul flexibil complet derulat).
- 1000W (cu cablul flexibil rulat) .