Set 5 becuri economice Panasonic EFA13E672V-5, putere lampa 13W, echivalent pentru incandescenta 55W
Panasonic Set 5 becuri economice Panasonic EFA13E672V-5, putere lampa 13W, echivalent pentru incandescenta 55W 4071584
117.99 In stock
CODEFA13E672V-5
(TVA inclus)
Descrierea produsului Set 5 becuri economice Panasonic EFA13E672V-5, putere lampa 13W, echivalent pentru incandescenta 55W
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
Caracteristici generaleTipLED
Soclu/fitingE27
Consum de energiePutere (W)13
Putere echivalenta (W)55
Caracteristicile fotometriceLumina generata (lumen)680
Efect luminos/finisajRece
Dimensiunile beculuiLatime (mm)55 mm