Bec economic Panasonic EFA24E672V putere lampa 24W, echivalent pentru incandescenta 98W
Panasonic Bec economic Panasonic EFA24E672V putere lampa 24W, echivalent pentru incandescenta 98W Putere lampa: 24W Echivalent pentru incandescenta: 98W Ore de viata: 15 000 Culoare lumina: lumina rece Lumen: 1360 Fasung dimensiunea: E27 Diametru bec: 65 mm Lungime bec: 164 mm Nr. de cicluri comutare: 20000 ori Reglarea intensitatii luminoase 3847796
40.99 In stock
CODEFA24E672V
  • Review-uri
Descrierea produsului Bec economic Panasonic EFA24E672V putere lampa 24W, echivalent pentru incandescenta 98W
Putere lampa: 24W
Echivalent pentru incandescenta: 98W
Ore de viata: 15 000
Culoare lumina: lumina rece
Lumen: 1360
Fasung dimensiunea: E27
Diametru bec: 65 mm
Lungime bec: 164 mm
Nr. de cicluri comutare: 20000 ori
Reglarea intensitatii luminoase: Nu
Detalii tehnice
Caracteristici generaleSoclu/fitingE27
Consum de energiePutere (W)24
Putere echivalenta (W)97
Caracteristicile fotometriceLumina generata (lumen)1360
Culoare temperatura4.000 K
Efect luminos/finisajRece
Dimensiunile beculuiInaltime (mm)164 mm
Latime (mm)65 mm