Televizor LED Samsung 139 cm (55") UE55CU8072, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Pentru mai multe info consultati politica de livrare / termenii si conditiile
- Produse recomandate
- Scurta descriere
- Detalii tehnice
- Review-uri
Descrierea produsului Televizor LED Samsung 139 cm (55") UE55CU8072, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Culoare cristalina, intensa, pe cel mai subtire profil TV al nostru
Dynamic Crystal Color
Culori reale, formate in stare pura, cu finetea cristalului
Airslim
Design elegant si subtire
Designul uimitor de subtire al televizorului tau se potriveste armonios cu mediul inconjurator.
Procesor Crystal 4K
Percepi fiecare nuanta de culoare asa cum s-a intentionat, la un nivel 4K puternic
Smart Hub
Descopera tot continutul tau preferat, intr-un singur loc
Calitatea imaginii
Contrast Enhancer
Senzatie intensa de profunzime si de culoare
HDR (High Dynamic Range)
Vezi detaliile in fiecare scena
Experienta de Gaming
Motion Xcelerator
Miscare fluida, pentru o imagine clara
Sunet
Object Tracking Sound Lite (OTS Lite)
Sunet virtual, care urmareste actiunea
Q-Symphony
TV si soundbar orchestrate in armonie perfecta
Adaptive Sound
Sunet ajustat cu finete pentru continutul tau
Design
SolarCell Remote
Control mai usor, viitor mai ecologic
Functii inteligente
SmartThings
Cel mai bun majordom al casei
Multi View
Vezi totul pe un singur ecran
Control vocal prin Bixby
Detalii tehnice
| General | Model | UE55CU8072 |
| An aparitie | 2023 | |
| Diagonala cm / inch | 139 cm / 55 inch | |
| Smart TV | Da | |
| Format | Ultra HD 4K | |
| Tip ecran | LED | |
| Rezolutie (pixeli) | 3840 x 2160 | |
| Tuner Digital | Da (DVB-T2 / C / S2) | |
| Difuzor integrat | 2 x 10W | |