Nou! Televizor QLED Blaupunkt 80 cm (32") 32QBG6000S, Full HD, Smart TV, WiFi, CI+
Blaupunkt Televizor QLED Blaupunkt 80 cm (32") 32QBG6000S, Full HD, Smart TV, WiFi, CI+ 32QBG6000S Televizoarele Blaupunkt QLED ofera o experienta vizuala de exceptie. Spre deosebire de ecranele LED standard, panourile QLED redau culori mai pure, mai intense si contraste mai profunde — perfecte pentru continut Full HD . Cu mostenirea ingineriei g 4296060
983.99 In stock
COD32QBG6000S
ID4296060
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor QLED Blaupunkt 80 cm (32") 32QBG6000S, Full HD, Smart TV, WiFi, CI+
Detalii tehnice
GeneralModel32QBG6000S
Diagonala cm / inch80 cm / 32 inch
Smart TVDa
FormatFull HD
Tip ecranQLED
Rezolutie (pixeli)1920 x 1080
Rata de refresh ecran (Hz)60 Hz
Tuner DigitalDa (DVB-T/ T2/ C/ S2)
Difuzor integrat2 X 8W