evoMAG evolueaza! Avem nevoie de tine in departamentele: ShowroomProcesator comenzi online, Depozit. Hai sa evoluezi alaturi de noi!

Raporteaza o problema
Modul Cisco GLC-SX-MMD=, 1000BASE-SX SFP, MMF
Cisco Modul Cisco GLC-SX-MMD=, 1000BASE-SX SFP, MMF 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM 1006819
1192.99 Out of stock

Modul Cisco GLC-SX-MMD=, 1000BASE-SX SFP, MMF

COD: [ GLC-SX-MMD= ] ID: 1006819
1.192,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 1.187,99 Lei)
Alege perioada de creditare:
Rata lunara: Lei
DAE: %
Total: Lei
Detalii suplimentare
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
1.193,00 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 1.188,00 Lei)
Modul Cisco GLC-SX-MMD=, 1000BASE-SX SFP, MMF

Scurta descriere

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM