evoMAG evolueaza! Avem nevoie de tine in departamentele Marketing onlineDepozitAgent Logistica. Hai sa evoluezi alaturi de noi.
Raporteaza o problema
Modul Cisco GLC-SX-MMD=, 1000BASE-SX SFP, MMF
Cisco Modul Cisco GLC-SX-MMD=, 1000BASE-SX SFP, MMF 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM 1006819
2799.99 In stock

Modul Cisco GLC-SX-MMD=, 1000BASE-SX SFP, MMF

COD: [ GLC-SX-MMD= ] ID: 1006819
2.799,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 2.794,99 Lei)
Alege perioada de creditare:
Rata lunara: Lei
DAE: %
Total: Lei
Detalii suplimentare
Timp estimativ de livrare
Din Showroom-ul evoMAG.ro: Poate fi ridicat maine dupa ora 12:00
Livrare prin curier în București:Se livreaza poimaine pana in ora 18:00
Livrare prin curier în țară:Se livreaza poimaine pana in ora 18:00
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
2.800,00 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 2.795,00 Lei)
Modul Cisco GLC-SX-MMD=, 1000BASE-SX SFP, MMF

Scurta descriere

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM