Access Point Wireless TP-LINK TL-WA1201, Gigabit, Dual Band, 1200 Mbps, 4 Antene externe (Alb)
- Produse recomandate
- Scurta descriere
- Detalii tehnice
- Review-uri
(TVA inclus)
BENEFICII
- Wi-Fi cu banda dubla AC1200 - 867 Mbps la 5 GHz si 300 Mbps la banda 2,4 GHz;
- Implementare flexibila - suporta PoE pasiv pentru a transporta energie electrica si date simultan;
- Captive Portal - ofera o pagina de portal conceputa pentru securitate si marketing sporita.
Wi-Fi proiectat pentru workshop, studio si mai multe
AC1200 Wireless Access Point - Dual Band | Gigabit Port
Wi-Fi cu banda dubla AC1200 ultra rapid
Performanta pe fir de nivel Gigabit
Pune-l oriunde cu un singur cablu
Acoperire Wi-Fi imbunatatita
Captive Portal Marketing
Multi-Mode 4 in 1
- Access Point (mod implicit);
- Mod Multi-SSID;
- Mod Range Extender;
- Mod Client.
Detalii tehnice
| Specificatii | Porturi LAN | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| Wireless | Da (IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac) | |
| Viteza transfer | 1200 Mbps | |
| Securitate | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2 encryptions | |
| Frecventa | 2.4 GHz 5 GHz | |
| Antena | 4 x Antene externe | |
| Caracteristici fizice | Lungime (mm) | 400 |
| Latime (mm) | 255 | |
| Inaltime (mm) | 72 | |
| Alimentare | 12V DC, 1.5A |