Incarcator pentru Dell GA240PE1-00 240W
Mmd Incarcator pentru Dell GA240PE1-00 240W Incarcator pentru Dell GA240PE1-00 240W clasic Mentor Premium   Tensiune iesire: 19.5V Culoare: Negru Capacitate: 12.3A Greutate: 760g Continut pachet: Incarcator Laptop Tensiune alimentare: 220V Putere: 2 4269624
257.99 In stock
CODMMDDELL707-156889
(TVA inclus)
Descrierea produsului Incarcator pentru Dell GA240PE1-00 240W
Incarcator pentru Dell GA240PE1-00 240W clasic Mentor Premium
  • Tensiune iesire: 19.5V
  • Culoare: Negru
  • Capacitate: 12.3A
  • Greutate: 760g
  • Continut pachet: Incarcator Laptop
  • Tensiune alimentare: 220V
  • Putere: 240W
  • Stare produs: NOU, sigilat
  • Dimensiune mufa: 7.4 x 5.0 x 12.0 mm