Nou! Sursa ASUS PRIME-650B-BLACK, 80+ Bronze, 650W
Asus Sursa ASUS PRIME-650B-BLACK, 80+ Bronze, 650W Sursa ASUS Prime 650W Bronze integrează un ventilator de 135 mm echipat cu rulmenți dubli cu bile, o soluție tehnică ce asigură o durată de viață extinsă de până la 80.000 de ore. Această configurație de răcire o 4295995
294.99 In stock
CODPRIME-650B-BLACK
ID4295995
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Sursa ASUS PRIME-650B-BLACK, 80+ Bronze, 650W
Sursa ASUS Prime 650W Bronze integrează un ventilator de 135 mm echipat cu rulmenți dubli cu bile, o soluție tehnică ce asigură o durată de viață extinsă de până la 80.000 de ore. Această configurație de răcire oferă un profil acustic redus și o fiabilitate superioară în comparație cu rulmenții convenționali, menținând componentele interne la temperaturi optime de funcționare.
Detalii tehnice
CaracteristiciTipATX
Putere650W
Ventilator1 x 135 mm
PFCActiv
ModularaNu
Certificare80 PLUS BRONZE
ProtectieOCP (Over Current Protection)Da
OVP (Over Voltage Protection)Da
OTP (Over Temperature Protection)Da
SCP (Short Circuit Protection)Da
OPP (Over Power Protection)Da
UVP (Under-Voltage Protection)Da
Voltaje = AmperajeRail-uri +12V1
+3.3V20A
+5V20A
+12V154A
+5VSB2.5A
-12V0.3A
Conectori24-Pin (MotherBoard)x1 (20+4 Pin)
8(4+4)-Pin (CPU 12V)x1
8-Pin (PCI Express)x2 (6+2 Pin)