Nou! Televizor QLED Sharp 127 cm (50") 50HR8465E, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi
Sharp Televizor QLED Sharp 127 cm (50") 50HR8465E, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi 50HR8465E 4296024
2782.99 In stock
COD50HR8465E
ID4296024
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor QLED Sharp 127 cm (50") 50HR8465E, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModel50HR8465E
Diagonala cm / inch127 cm / 50 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranQLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Rata de refresh ecran (Hz)144 Hz