Televizor QLED Samsung The Frame 127 cm (50") QE50LS03FA, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Samsung Televizor QLED Samsung The Frame 127 cm (50") QE50LS03FA, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ QE50LS03FA 4224337
4122.99 In stock
CODQE50LS03FAUXXH
ID4224337
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor QLED Samsung The Frame 127 cm (50") QE50LS03FA, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModelQE50LS03FA
An aparitie2025
Diagonala cm / inch127 cm / 50 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranQLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Tuner DigitalDa (DVB-T2 / C / S2)
Difuzor integrat2 x 10W