Televizor QLED Samsung 139 cm (55") QE55Q7FAA, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Samsung Televizor QLED Samsung 139 cm (55") QE55Q7FAA, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ QE55Q7FAA 4227040
1779.99 In stock
CODQE55Q7FAAUXXH
ID4227040
  • Servicii evomag
Compară Intrebare tehnică?
Resigilate
Vandut si livrat de evomag
Garantie 24 luni
Retur in 14 zile
  • Review-uri
Offer
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor QLED Samsung 139 cm (55") QE55Q7FAA, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModelQE55Q7FAA
An aparitie2025
Diagonala cm / inch139 cm / 55 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranQLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Unghi de vizualizare orizontal/vertical178 / 178
Difuzor integrat2 x 10W