Nou! Televizor LED Philips 80 cm (32") 32PFS6050/12, Full HD, Smart TV, WiFi
Philips Televizor LED Philips 80 cm (32") 32PFS6050/12, Full HD, Smart TV, WiFi 32PFS6050/12 4291943
1059.99 In stock
COD32PFS6050/12
ID4291943
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor LED Philips 80 cm (32") 32PFS6050/12, Full HD, Smart TV, WiFi
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModel32PFS6050/12
Diagonala cm / inch80 cm / 32 inch
Smart TVDa
FormatFull HD
Tip ecranLED
Rezolutie (pixeli)1920 x 1080
Rata de refresh ecran (Hz)60 Hz
Tuner DigitalDa (DVB-T/ T2/ T2-HD/ C/ S/ S2)
Difuzor integrat2 x 6W