Televizor LED Philips 147 cm (58") 58HFL6214U/12, Ultra HD 4K, Mod Hotel, Smart TV, Android TV, Wi-Fi, CI+
Philips Televizor LED Philips 147 cm (58") 58HFL6214U/12, Ultra HD 4K, Mod Hotel, Smart TV, Android TV, Wi-Fi, CI+ 58HFL6214U/12 4205369
6257.99 In stock
COD58HFL6214U/12
ID4205369
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor LED Philips 147 cm (58") 58HFL6214U/12, Ultra HD 4K, Mod Hotel, Smart TV, Android TV, Wi-Fi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModel58HFL6214U/12
Diagonala cm / inch147 cm / 58 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranLED
AmbilightNu
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Intensitate luminoasa (cd/mp)400
Rata de refresh ecran (Hz)60 Hz
Tuner DigitalDa (DVB-T / T2 / C)
Suport TV recomandat (inch)58
ConectivitateWirelessDa
EthernetDa
Casti (3.5mm)Da