Televizor LED Philips 139 cm (55") 55HFL5214U/12, Ultra HD 4K, Smart TV, Hotel TV, WiFi, CI+
Philips Televizor LED Philips 139 cm (55") 55HFL5214U/12, Ultra HD 4K, Smart TV, Hotel TV, WiFi, CI+ 55HFL5214U/12 4154201
6699.99 In stock
COD55HFL5214U/12
ID4154201
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor LED Philips 139 cm (55") 55HFL5214U/12, Ultra HD 4K, Smart TV, Hotel TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModel55HFL5214U/12
Diagonala cm / inch139 cm / 55 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Contrast1200:1
Intensitate luminoasa (cd/mp)350
Tuner DigitalDa (DVB-T / T2 / C)
Difuzor integrat2 x 10W
Suport TV recomandat (inch)55
Continut PachetTelevizor
Cablu Alimentare
Telecomanda
ConectivitateWirelessDa
EthernetDa
Casti (3.5mm)Da