Televizor LED Philips 127 cm (50") 50PUS7000/12, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Philips Televizor LED Philips 127 cm (50") 50PUS7000/12, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ 50PUS7000/12 4228487
1827.99 In stock
COD50PUS7000/12
ID4228487
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor LED Philips 127 cm (50") 50PUS7000/12, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModel50PUS7000/12
An aparitie2025
Diagonala cm / inch127 cm / 50 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Tuner DigitalDa (DVB-T/ T2/ S/ S2/ C)
Difuzor integrat2 x 10W
Suport TV recomandat (inch)50
Continut PachetTelevizor
Cablu Alimentare
Telecomanda
ConectivitateWirelessDa
EthernetDa
Iesire audio digitala (optica)x 1
Casti (3.5mm)Da