Nou! Televizor LED Blaupunkt 80 cm (32") 32FBG5000S, Full HD, Smart TV, WiFi, CI
Blaupunkt Televizor LED Blaupunkt 80 cm (32") 32FBG5000S, Full HD, Smart TV, WiFi, CI 32FBG5000S Blaupunkt Google TV transforma experienta ta de vizionare. Acesta combina toate serviciile tale de streaming intr-un singur loc, facilitand navigarea si vizionarea emisiunilor si filmelor tale preferate. De asemenea, ofera o experienta de vizionare capt 4296028
913.99 In stock
COD32FBG5000S
ID4296028
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor LED Blaupunkt 80 cm (32") 32FBG5000S, Full HD, Smart TV, WiFi, CI
Detalii tehnice
GeneralModel32FBG5000S
Diagonala cm / inch80 cm / 32 inch
Smart TVDa
FormatFull HD
Tip ecranLED
Rezolutie (pixeli)1920 x 1080
Rata de refresh ecran (Hz)60 Hz
Tuner DigitalDa (DVB-T/ T2/ C/ S)
Suport TV recomandat (inch)32
Continut PachetTelevizor
Cablu Alimentare
Telecomanda
ConectivitateWirelessDa
EthernetDa
Iesire audio digitala (optica)x 1
Componentx 1
Compozit (AV)x 1
Casti (3.5mm)Da