Vă informăm că in perioada următoare vor fi întârzieri la livrarea coletelor între 1 şi 7 zile. Vă mulțumim pentru înțelegere!

Raporteaza o problema
Cablu Server HP Premier Flex Multi-mode OM4 LC/LC, 1m
Hp Cablu Server HP Premier Flex Multi-mode OM4 LC/LC, 1m Cablu Cablu Server HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m Cable 1188831
562.99 Out of stock
Atentie! Acest produs beneficiaza de verificare colet. Insistam asupra verificarii integritatii ambalajului, produsului, accesoriilor in momentul preluarii de la agentul de curierat. Pentru mai multe info consultati politica de livrare / termenii si conditiile

Cablu Server HP Premier Flex Multi-mode OM4 LC/LC, 1m

COD: [ QK732A ] ID: 1188831
562,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: N/A Lei
(Pret fara taxa verde: 562,99 Lei)
Alege perioada de creditare:
Rata lunara: Lei
DAE: %
Total: Lei
Detalii suplimentare
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
563,00 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: N/A Lei
(Pret fara taxa verde: 563,00 Lei)
Cablu Server HP Premier Flex Multi-mode OM4 LC/LC, 1m

Scurta descriere

Cablu Server HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m Cable

Detalii tehnice
Specificatii produsModelCablu