Spune START carierei tale la evoMAG! Posturile sunt disponibile în București! Aplică acum!

Fibra Optica

Filtrare produse
Ordonare dupa
OfferCTCUnion  miniGBIC singlemode SFS-7020-WB
179,99 LeievoCREDIT
Cisco Transceiver SX Mini-GBIC SFP (MGBSX1)
641,99 Lei PRP
583,99 LeievoCREDIT
CTCUnion Sasiu FRM401 pentru fibra optica FRM401-CH
1.053,99 LeievoCREDIT
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX Multimode Media Converter
819,99 LeievoCREDIT
D-Link Transceiver SFP 10GBase-SRb + Multi-Mode DEM-431XT
1.688,99 LeievoCREDIT
CTCUnion Convertor
602,99 LeievoCREDIT
Fibra Ftth Sufa Metalica Rola 2 km 4 fibre FTTH-4Fibre
2.213,99 LeievoCREDIT
D-Link Transceiver 10GBase-LR SFP DEM-432XT
3.025,99 LeievoCREDIT
Shunsheng Patch panel 24 porturi CAT6- sertizare Krone
158,99 LeievoCREDIT
Shunsheng Patch panel 24 porturi CAT5e - sertizare Krone
103,99 LeievoCREDIT
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7080-Z55
651,99 LeievoCREDIT
CTCUnion Convertor RS232 ic232IP-2-F
267,99 LeievoCREDIT
D-Link Transceiver SFP 100Base-FX Multi-mode DEM-211
624,99 LeievoCREDIT
D-Link Modul Mini GBIC SFP  - 1000BaseLX, DEM-312GT2
1.699,99 LeievoCREDIT
Ordonare dupa