Contextul actual și numărul mare de solicitări pot cauza întârzieri în livrarea comenzilor. Vă rugăm să ne contactați pe email la adresa: customercare@evomag.ro #StaiAcasă

Raporteaza o problema

Fibra Optica

Filtrare produse
Ordonare dupa
CTCUnion  miniGBIC singlemode SFS-7020-WB
113,84 LeievoCREDIT
CTCUnion Sasiu FRM401 pentru fibra optica FRM401-CH
981,99 LeievoCREDIT
CTCUnion  miniGBIC singlemode SFS-7020-WA
136,99 LeievoCREDIT
D-Link Modul Mini GBIC SFP  - 1000BaseLX, DEM-312GT2
1.291,99 LeievoCREDIT
Cisco Transceiver LH Mini-GBIC SFP (MGBLH1)
1.306,99 LeievoCREDIT
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7080-Z55
606,99 LeievoCREDIT
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7010-WA
136,99 LeievoCREDIT
CTCUnion Convertor
561,99 LeievoCREDIT
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7040-L31
425,99 LeievoCREDIT
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7040-X55
482,99 LeievoCREDIT
CTCUnion Convertor RS232 ic232IP-2-F
249,99 LeievoCREDIT
CTCUnion Convertor FIB110/ 100W/SC40AF, FE la FO, WDM A, 40Km, SNMP
430,99 LeievoCREDIT
HP Modul J4858C SX-LC Mini-GBIC
978,99 LeievoCREDIT
Shunsheng Patch panel 24 porturi CAT6- sertizare Krone
147,99 LeievoCREDIT
ZyXEL FE Media Converter MC100FX-SC2-A 100TX, RJ-45 - 100FX (ST)
104,99 LeievoCREDIT
Cisco Transceiver 1000 Base-T Mini-GBIC SFP (MGBT1)
 652,99 Lei -23%mai ieftin cu 147,00 lei
505,99 LeievoCREDIT
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX Multimode Media Converter
765,99 LeievoCREDIT
Shunsheng Patch panel 24 porturi CAT5e - sertizare Krone
96,99 Lei
Sasiu fibra optica CTCUnion 1 slot
81,99 Lei
CTCUnion Multiplexor optic modular FMUX01A+ /AD
3.426,99 LeievoCREDIT
D-Link Transceiver SFP 100Base-FX Multi-mode DEM-211
474,99 LeievoCREDIT
Cisco Transceiver BX Mini-GBIC SFP (MGBBX1)
1.499,99 LeievoCREDIT
CTCUnion 1.25G miniGbic SFP BiDi WDM type B10km SC
350,99 LeievoCREDIT
D-Link Transceiver SFP 10GBase-SRb + Multi-Mode DEM-431XT
1.263,99 LeievoCREDIT
Cisco Transceiver SX Mini-GBIC SFP (MGBSX1)
652,99 LeievoCREDIT
CTCUnion 1.25G miniGbic SFP BiDi WDM type A10km, SC
350,99 LeievoCREDIT
D-Link Transceiver 10GBase-LR SFP DEM-432XT
2.328,99 LeievoCREDIT
Ordonare dupa