Spune START carierei tale la evoMAG! Posturile sunt in Bucuresti. Aplică acum!

Fibra Optica

Filtrare produse
Ordonare dupa
CTCUnion  miniGBIC singlemode SFS-7020-WB
113,84 LeievoCREDIT
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX Multimode Media Converter
1.073,99 Lei PRP
799,99 LeievoCREDIT
CTCUnion Sasiu FRM401 pentru fibra optica FRM401-CH
1.033,99 LeievoCREDIT
Cisco Transceiver SX Mini-GBIC SFP (MGBSX1)
570,99 LeievoCREDIT
CTCUnion Convertor
591,99 LeievoCREDIT
Shunsheng Patch panel 24 porturi CAT6- sertizare Krone
155,99 LeievoCREDIT
Shunsheng Patch panel 24 porturi CAT5e - sertizare Krone
101,99 LeievoCREDIT
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7080-Z55
639,99 LeievoCREDIT
D-Link Transceiver SFP 100Base-FX Multi-mode DEM-211
599,99 LeievoCREDIT
CTCUnion Convertor RS232 ic232IP-2-F
262,99 LeievoCREDIT
Cisco Transceiver 1000 Base-T Mini-GBIC SFP (MGBT1)
555,99 LeievoCREDIT
D-Link Transceiver SFP 10GBase-SRb + Multi-Mode DEM-431XT
1.599,99 LeievoCREDIT
D-Link Modul Mini GBIC SFP  - 1000BaseLX, DEM-312GT2
1.633,99 LeievoCREDIT
D-Link Transceiver 10GBase-LR SFP DEM-432XT
2.899,99 LeievoCREDIT
Ordonare dupa