Spune START carierei tale la evoMAG! Posturile sunt disponibile în București! Aplică acum!

Modul Cisco GLC-LH-SMD=, 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Cisco Modul Cisco GLC-LH-SMD=, 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310nm, DOM 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM 1006820
8599.99 Out of stock

Modul Cisco GLC-LH-SMD=, 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310nm, DOM

COD: [ GLC-LH-SMD= ] ID: 1006820
8.599,99 Lei
(TVA inclus)
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
8.599,99 Lei
(TVA inclus)
Modul Cisco GLC-LH-SMD=, 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Descrierea produsului Modul Cisco GLC-LH-SMD=, 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310nm, DOM

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Detalii tehnice

Vezi mai mult