evoMAG evolueaza! Avem nevoie de tine in departamentele Vanzari online, Depozit. Hai sa evoluezi alaturi de noi.
Raporteaza o problema
Modul Cisco GLC-LH-SMD=, 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Cisco Modul Cisco GLC-LH-SMD=, 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310nm, DOM 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM 1006820
5566.99 In stock

Modul Cisco GLC-LH-SMD=, 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310nm, DOM

COD: [ GLC-LH-SMD= ] ID: 1006820
5.566,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 5.561,99 Lei)
Alege perioada de creditare:
Rata lunara: Lei
DAE: %
Total: Lei
Detalii suplimentare
Timp estimativ de livrare
Din Showroom-ul evoMAG.ro: Poate fi ridicat in 3 zile dupa ora 12:00
Livrare prin curier în București:Se livreaza in 4 zile pana in ora 18:00
Livrare prin curier în țară:Se livreaza in 4 zile pana in ora 18:00
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
5.567,00 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 5.562,00 Lei)
Modul Cisco GLC-LH-SMD=, 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Scurta descriere

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM