Raporteaza o problema
Convertor AT-SPSX
Allied telesis Convertor AT-SPSX Allied 500m 850nm 1000Base-SX Small Form Pluggable - Hot Swappable AT-SPSX ALLIED 16148
307.99 In stock

Convertor AT-SPSX

COD: [ AT-SPSX ] ID: 16148
307,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 302,99 Lei)
Alege perioada de creditare:
Rata lunara: Lei
DAE: %
Total: Lei
Detalii suplimentare
Timp estimativ de livrare
Din Showroom-ul evoMAG.ro: Poate fi ridicat in 5 zile dupa ora 18:00
Livrare prin curier:Se livreaza in 6 zile pana in ora 18:00
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
308,00 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 303,00 Lei)
Convertor AT-SPSX

Scurta descriere

Allied 500m 850nm 1000Base-SX Small Form Pluggable - Hot Swappable AT-SPSX ALLIED