UPS FORTRON PPF24A1807 Champ Tower 3k, 3000VA/2700W, AVR, 4 prize IEC, LCD Display
2438.99 In stock
CODPPF24A1807
(TVA inclus)
Champ Tower Series 1200x628
  • Adevarata dubla conversie
  • Control excelent al microprocesorului pentru o fiabilitate ridicata
  • Corectia factorului de putere de intrare
  • Factor de putere de iesire 0,9
  • Tensiune de intrare larga (120 V - 300 V)
  • Mod convertor disponibil
  • Mod ECO pentru economisirea energiei
  • Compatibil cu generatorul
  • Extinderea capacitatii incarcatorului la 6A pentru modelele cu functionare indelungata
  • SNMP inteligent functioneaza bine impreuna cu USB sau RS-232 impreuna
  • Afisajul LCD cuprinzator permite monitorizarea si accesarea usoara a starii UPS-ului
Detalii tehnice
EsentialeManagementFara
Putere intrare (VA)3000
Putere Iesire (W)2700
Frecventa40Hz ~ 70Hz
Caracteristici fiziceDimensiuni (mm)421 x 190 x 318 mm