Carcasa CHIEFTEC UNI CS-12B-300, GPF-300P, 300W (Negru)
Chieftec Carcasa CHIEFTEC UNI CS-12B-300, GPF-300P, 300W (Negru) Recomandate pentru…: office Tip carcasa: Mini Tower Format: mATX Putere sursa (W): 300 W Fereastra laterala: nu Numar ventilatoare suportate: 0 Numar ventilatoare incluse: nu Iluminare: nu Culoare: negru Contine 4098885
468.99 In stock
CODCS-12B-300
(TVA inclus)
Descrierea produsului Carcasa CHIEFTEC UNI CS-12B-300, GPF-300P, 300W (Negru)
Recomandate pentru…: office
Tip carcasa: Mini Tower
Format: mATX
Putere sursa (W): 300 W
Fereastra laterala: nu
Numar ventilatoare suportate: 0
Numar ventilatoare incluse: nu
Iluminare: nu
Culoare: negru
Contine PSU shroud (compartiment ventilare sursa): nu
Sloturi expansiune: 4
Inaltime maxima cooler CPU: 50 – 129 mm
Lungime placa video: 160 – 240 mm
Suporta placa video verticala: nu
Conectori:USB 3.2 gen 1 x 2
USB 2.0 x 2
Jack 3.5 mm x 2
Alte accesorii: fara accesorii
Lungime maxima placa video: 195 mm
Inaltime cooler CPU: 85 mm
Dimensiuni (I x L x G mm): 356 x 102 x 338 mm
Detalii tehnice
Caracteristici generaleTipMini Tower
Pozitionare sursaSus
Sursa300W
CompatibilitatemITXDa
mATXDa
Caracteristici fiziceCuloareNegru
ExpansiuneSlot HDD intern 3.5"x1
Slot HDD intern 2.5"x1
Detalii lungime placa video195 mm