evomag evomag
Ai nevoie de ajutor?
Prima pagină Unelte si scule Accesorii scule electrice BOSCH Disc diamantat Bosch Professional Standard Universal Turbo 125 x 22/23 x 2 x 10 mm

Disc diamantat Bosch Professional Standard Universal Turbo 125 x 22/23 x 2 x 10 mm

(0 review-uri)
COD 2608602394 ID 3875177
BOSCH Disc diamantat Bosch Professional Standard Universal Turbo 125 x 22/23 x 2 x 10 mm Disc diamantat Bosch Professional Standard Universal Turbo 125 x 22/23 x 2 x 10 mm Diametru (mm): 125.0Diametrul gaurii (mm): 22.23Grosime (mm): 2.0Lungime segment (mm) 10.0
110.99

11099 lei

PRP 118,99 lei

Plătește în rate

de la 2775 lei / lună
Garanție standard

Descrierea produsului Disc diamantat Bosch Professional Standard Universal Turbo 125 x 22/23 x 2 x 10 mm

Disc diamantat Bosch Professional Standard Universal Turbo 125 x 22/23 x 2 x 10 mm

 

Diametru (mm): 125.0
Diametrul gaurii (mm): 22.23
Grosime (mm): 2.0
Lungime segment (mm) 10.0

 

Caracteristici generale

Tip Disc
Tip Panza pentru fierastrau
Altele Taiere
Acest produs nu are încă review-uri Spune-le și celorlalți cum ți se pare.

Mărci populare în această categorie

evomag evomag
PriceCallTrack Compari.ro - ghid autentic de shopping Membru fondator - Asociata Romana a Magazinelor Online ANPC-SAL
Copyright © 2026 Evolution Systems SRL. Centrul Logistic Apollo, Bloc C, Drumul Intre Tarlale 160 - 174, Sector 3, Bucureşti. Vezi hartă Oferte bune, pe bune!