evoMAG evolueaza! Avem nevoie de tine in departamentele,Procesator comenzi onlineDepozit. Hai sa evoluezi alaturi de noi.

Raporteaza o problema
HP Modul J4859C LX-LC Mini-GBIC
Hp HP Modul J4859C LX-LC Mini-GBIC HP ProCurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC A small form factor pluggable (SFP) gigabit LX transceiver that provides a full duplex gigabit solution up to 10km (singlemode) or 550 m (multimode) 13307
401.99 Out of stock

HP Modul J4859C LX-LC Mini-GBIC

COD: [ J4859C ] ID: 13307
401,99 Lei
(TVA inclus)
Alege perioada de creditare:
Rata lunara: Lei
DAE: %
Total: Lei
Detalii suplimentare
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
402,00 Lei
(TVA inclus)
HP Modul J4859C LX-LC Mini-GBIC

Scurta descriere

HP ProCurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC A small form factor pluggable (SFP) gigabit LX transceiver that provides a full duplex gigabit solution up to 10km (singlemode) or 550 m (multimode)