Raporteaza o problema
D-Link Transceiver SFP 10GBase-SRb + Multi-Mode DEM-431XT
D-link D-Link Transceiver SFP 10GBase-SRb + Multi-Mode DEM-431XT 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m - Without DDM - 80m: OM1 & OM2 - 300m: OM3 90677
1367.99 In stock

D-Link Transceiver SFP 10GBase-SRb + Multi-Mode DEM-431XT

COD: [ DEM-431XT ] ID: 90677
1.367,99 Lei
(TVA inclus)
Alege perioada de creditare:
Rata lunara: Lei
DAE: %
Total: Lei
Detalii suplimentare
Timp estimativ de livrare
Din Showroom-ul evoMAG.ro: Poate fi ridicat in 3 zile dupa ora 12:00
Livrare prin curier:Se livreaza in 4 zile pana in ora 18:00
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
1.368,00 Lei
(TVA inclus)
D-Link Transceiver SFP 10GBase-SRb + Multi-Mode DEM-431XT

Scurta descriere

10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m - Without DDM - 80m: OM1 & OM2 - 300m: OM3