evoMAG evolueaza! Avem nevoie de tine in departamentele Marketing onlineDepozitAgent Logistica. Hai sa evoluezi alaturi de noi.
Raporteaza o problema
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX Multimode Media Converter
D-link D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX Multimode Media Converter *1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter, UTP to Multimode Fiber Media Converter, SC Fiber connector, Includes Power Supply for standalone use 5580
761.99 Out of stock

D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX Multimode Media Converter

COD: [ DMC-700SC ] ID: 5580
761,99 Lei
(TVA inclus)
Alege perioada de creditare:
Rata lunara: Lei
DAE: %
Total: Lei
Detalii suplimentare
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
762,00 Lei
(TVA inclus)
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX Multimode Media Converter

Scurta descriere

*1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter, UTP to Multimode Fiber Media Converter, SC Fiber connector, Includes Power Supply for standalone use