evoMAG evolueaza! Avem nevoie de tine in departamentele Vanzari online, Depozit. Hai sa evoluezi alaturi de noi.
Raporteaza o problema
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7040-X55
Ctcunion CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7040-X55 *CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLHX, max.40Km, 1550nm, LC 11378
456.99 Limited Availability

CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7040-X55

COD: [ SFS-7040-X55 ] ID: 11378
Intreaba stoc
Vandut de evoMAG
456,99 Lei
(TVA inclus)
Alege perioada de creditare:
Rata lunara: Lei
DAE: %
Total: Lei
Detalii suplimentare
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
Fara poza
457,00 Lei
(TVA inclus)
Intreaba stoc
Vandut de evoMAG
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7040-X55

Scurta descriere

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLHX, max.40Km, 1550nm, LC