Pentru rapiditate în comunicare vă recomandăm să ne contactați pe email la adresa customercare@evomag.ro. Vă mulțumim! 

Raporteaza o problema
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7040-L31
Ctcunion CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7040-L31 *CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLHX, max.40Km, 1310nm, LC 11377 388.99 Limited Availability

CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7040-L31

COD: [ SFS-7040-L31 ] ID: 11377
Intreaba stoc
Vandut de evoMAG
388,99 Lei
(TVA inclus)
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
Fara poza
388,99 Lei
(TVA inclus)
Intreaba stoc
Vandut de evoMAG
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7040-L31

Scurta descriere

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLHX, max.40Km, 1310nm, LC