Pentru rapiditate în comunicare vă recomandăm să ne contactați pe email la adresa customercare@evomag.ro. Vă mulțumim! 

Raporteaza o problema
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7020-WB
Ctcunion CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7020-WB *CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM B, 20Km, LC 11384 113.84 In stock

CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7020-WB

COD: [ SFS-7020-WB ] ID: 11384
179,00 Lei
-36%
(mai ieftin cu 65,16 lei)
113,84 Lei
(TVA inclus)
Timp estimativ de livrare
Din Showroom-ul evoMAG.ro: Poate fi ridicat oricand, in timpul orelor de program.
Livrare prin curier în București:Se livreaza maine pana in ora 18:00
Livrare prin curier în țară:Se livreaza poimaine pana in ora 18:00
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
179,00 Lei
-36%
(mai ieftin cu 65,16 lei)
113,84 Lei
(TVA inclus)
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7020-WB

Scurta descriere

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM B, 20Km, LC