Vă informăm că in perioada următoare vor fi întărzieri la livrarea coletelor. Vă mulțumim pentru înțelegere!

Raporteaza o problema
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7020-WA
Ctcunion CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7020-WA *CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM A, 20Km, LC 11383 125.99 In stock

CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7020-WA

COD: [ SFS-7020-WA ] ID: 11383
In stoc furnizor
Vandut de evoMAG
125,99 Lei
(TVA inclus)
Timp estimativ de livrare
Din Showroom-ul evoMAG.ro: Poate fi ridicat astazi dupa ora 18:00
Livrare prin curier în București:Se livreaza maine pana in ora 18:00
Livrare prin curier în țară:Se livreaza maine pana in ora 18:00
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
Fara poza
125,99 Lei
(TVA inclus)
In stoc furnizor
Vandut de evoMAG
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7020-WA

Scurta descriere

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM A, 20Km, LC