evoMAG evolueaza! Avem nevoie de tine in departamentele ShowroomDepozit. Hai sa evoluezi alaturi de noi.

Raporteaza o problema
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7010-WB
Ctcunion CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7010-WB *CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM B, 10Km, LC 11382 175.99 Out of stock

CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7010-WB

COD: [ SFS-7010-WB ] ID: 11382
175,99 Lei
(TVA inclus)
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
Fara poza
175,99 Lei
(TVA inclus)
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7010-WB

Scurta descriere

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM B, 10Km, LC