Raporteaza o problema
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7010-WA
Ctcunion CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7010-WA *CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM A, 10Km, LC 11381
125.99 Limited Availability

CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7010-WA

COD: [ SFS-7010-WA ] ID: 11381
125,99 Lei
(TVA inclus)
Alege perioada de creditare:
Rata lunara: Lei
DAE: %
Total: Lei
Detalii suplimentare
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
Fara poza
126,00 Lei
(TVA inclus)
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7010-WA

Scurta descriere

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM A, 10Km, LC