evoMAG evolueaza! Avem nevoie de tine in departamentele Marketing onlineDepozitAgent Logistica. Hai sa evoluezi alaturi de noi.
Raporteaza o problema
Modul TP-LINK TXM431-SR MiniGBIC 10GBase-LR SFP+ LC, Multi-mode
Tp-link Modul TP-LINK TXM431-SR MiniGBIC 10GBase-LR SFP+ LC, Multi-mode 1132248
218.99 Out of stock

Modul TP-LINK TXM431-SR MiniGBIC 10GBase-LR SFP+ LC, Multi-mode

COD: [ TXM431-SR ] ID: 1132248
218,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 213,99 Lei)
Alege perioada de creditare:
Rata lunara: Lei
DAE: %
Total: Lei
Detalii suplimentare
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
219,00 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 214,00 Lei)
Modul TP-LINK TXM431-SR MiniGBIC 10GBase-LR SFP+ LC, Multi-mode

Scurta descriere

Momentan, acest produs nu are descriere