Vă informăm că in perioada următoare vor fi întărzieri la livrarea coletelor. Vă mulțumim pentru înțelegere!

Raporteaza o problema
SFP Transceiver RPC-MGSX550
Rpc SFP Transceiver RPC-MGSX550 *RPC 1-P 1000Base-SX Mini-GBIC Module, Multi Model, 850nm, 1.25GBps, 550m 8128 330.99 Out of stock

SFP Transceiver RPC-MGSX550

COD: [ RPC-MGSX550 ] ID: 8128
330,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 325,99 Lei)
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
330,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 325,99 Lei)
SFP Transceiver RPC-MGSX550

Scurta descriere

*RPC 1-P 1000Base-SX Mini-GBIC Module, Multi Model, 850nm, 1.25GBps, 550m