evoMAG evolueaza! Avem nevoie de tine in departamentele,Procesator comenzi onlineDepozit. Hai sa evoluezi alaturi de noi.

Raporteaza o problema
Adaptor SC/PC-SC/PC simplex Single Mode
Opticnetwork Adaptor SC/PC-SC/PC simplex Single Mode Adaptor SC/PC-SC/PC simplex Single Mode 68834
5.14 Out of stock

Adaptor SC/PC-SC/PC simplex Single Mode

COD: [ SC-SC/PC-SSM ] ID: 68834
5,14 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 0,14 Lei)
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
Fara poza
5,14 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 0,14 Lei)
Adaptor SC/PC-SC/PC simplex Single Mode

Scurta descriere

Adaptor SC/PC-SC/PC simplex Single Mode