evoMAG evolueaza! Avem nevoie de tine in departamentele Marketing onlineDepozitAgent Logistica. Hai sa evoluezi alaturi de noi.
Raporteaza o problema
Modul MikroTik S-3553LC20D, 1.25G, SFP, 1xLC (SM), 1310nm/1550nm, 20km
Mikrotik Modul MikroTik S-3553LC20D, 1.25G, SFP, 1xLC (SM), 1310nm/1550nm, 20km 1125602
299.99 Out of stock

Modul MikroTik S-3553LC20D, 1.25G, SFP, 1xLC (SM), 1310nm/1550nm, 20km

COD: [ MT S-3553LC20D ] ID: 1125602

Acest produs nu mai face parte din oferta evoMAG. Vă recomandăm câteva produse similare:

Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
Modul MikroTik S-3553LC20D, 1.25G, SFP, 1xLC (SM), 1310nm/1550nm, 20km

Scurta descriere

Momentan, acest produs nu are descriere