În această perioadă pot exista întârzieri în livrarea comenzilor. Scrieți-ne la vanzari@evomag.ro. Mulțumim pentru înțelegere!

Raporteaza o problema
Modul MikroTik S+31DLC10D, 10000 Mbit/s, 10 Km, Single-mode
Mikrotik Modul MikroTik S+31DLC10D, 10000 Mbit/s, 10 Km, Single-mode Tipul de interfaţă - SFP+   Rata de transfer de date (max) - 10000  Mbit/s Conector cu fibră optică - LC   Distanta maximă de transfer de la distanţă - 10000  m De lungimi de undă - 1310  nm Tipul de cablu - Single-mode   1125593
619.99 In stock

Modul MikroTik S+31DLC10D, 10000 Mbit/s, 10 Km, Single-mode

COD: [ MT S+31DLC10D ] ID: 1125593
619,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 614,99 Lei)
Alege perioada de creditare:
Rata lunara: Lei
DAE: %
Total: Lei
Detalii suplimentare
Timp estimativ de livrare
Din Showroom-ul evoMAG.ro: Poate fi ridicat in 4 zile dupa ora 16:00
Livrare prin curier:Se livreaza in 5 zile pana in ora 18:00
Informatii garantie
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
620,00 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 615,00 Lei)
Modul MikroTik S+31DLC10D, 10000 Mbit/s, 10 Km, Single-mode

Scurta descriere

Tipul de interfaţă - SFP+  
Rata de transfer de date (max) - 10000  Mbit/s
Conector cu fibră optică - LC  
Distanta maximă de transfer de la distanţă - 10000  m
De lungimi de undă - 1310  nm
Tipul de cablu - Single-mode