evoMAG evolueaza! Avem nevoie de tine in departamentele,Procesator comenzi onlineDepozit. Hai sa evoluezi alaturi de noi.

Raporteaza o problema
Transceiver DEM-210
D-link Transceiver DEM-210 Modul DEM-210 155Mbps Single-Mode LC SFP Transceiver (15km) 51343
473.99 Out of stock

Transceiver DEM-210

COD: [ DEM-210 ] ID: 51343
473,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 468,99 Lei)
Alege perioada de creditare:
Rata lunara: Lei
DAE: %
Total: Lei
Detalii suplimentare
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
474,00 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 469,00 Lei)
Transceiver DEM-210

Scurta descriere

Modul DEM-210 155Mbps Single-Mode LC SFP Transceiver (15km)