În această perioadă pot exista întârzieri în livrarea comenzilor. Scrieți-ne la vanzari@evomag.ro. Mulțumim pentru înțelegere!

Raporteaza o problema
Convertor AT-SPSX
Allied telesis Convertor AT-SPSX Allied 500m 850nm 1000Base-SX Small Form Pluggable - Hot Swappable AT-SPSX ALLIED 16148
290.99 In stock

Convertor AT-SPSX

COD: [ AL_AT-SPSX ] ID: 16148
290,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 285,99 Lei)
Alege perioada de creditare:
Rata lunara: Lei
DAE: %
Total: Lei
Detalii suplimentare
Timp estimativ de livrare
Din Showroom-ul evoMAG.ro: Poate fi ridicat maine dupa ora 13:00
Livrare prin curier:Se livreaza poimaine pana in ora 18:00
Informatii garantie
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
291,00 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 286,00 Lei)
Convertor AT-SPSX

Scurta descriere

Allied 500m 850nm 1000Base-SX Small Form Pluggable - Hot Swappable AT-SPSX ALLIED