Pentru rapiditate în comunicare vă recomandăm să ne contactați pe email la adresa customercare@evomag.ro. Vă mulțumim! 

Raporteaza o problema
Convertor AT-SPSX
Allied telesis Convertor AT-SPSX Allied 500m 850nm 1000Base-SX Small Form Pluggable - Hot Swappable AT-SPSX ALLIED 16148 261.99 Out of stock

Convertor AT-SPSX

COD: [ AT-SPSX ] ID: 16148
261,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 256,99 Lei)
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
261,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 5 Lei
(Pret fara taxa verde: 256,99 Lei)
Convertor AT-SPSX

Scurta descriere

Allied 500m 850nm 1000Base-SX Small Form Pluggable - Hot Swappable AT-SPSX ALLIED