Raporteaza o problema
Cablu Fibra Optica OEM MM SC-SC 1.5 M OM3
Oem Cablu Fibra Optica OEM MM SC-SC 1.5 M OM3 3794374
76.99 Limited Availability

Cablu Fibra Optica OEM MM SC-SC 1.5 M OM3

COD: [ MM SC-SC 1.5 M OM3 ] ID: 3794374
76,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 0.6 Lei
(Pret fara taxa verde: 76,39 Lei)
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
Fara poza
76,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 0.6 Lei
(Pret fara taxa verde: 76,39 Lei)
Cablu Fibra Optica OEM MM SC-SC 1.5 M OM3

Scurta descriere

Momentan, acest produs nu are descriere