evoMAG evolueaza! Avem nevoie de tine in departamentele: ShowroomProcesator comenzi online, Depozit. Hai sa evoluezi alaturi de noi!

Raporteaza o problema
CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode, 5m, conectori LC-ST, bulk
Gembird CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode, 5m, conectori LC-ST, bulk 115674
89.99 Out of stock

CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode, 5m, conectori LC-ST, bulk

COD: [ CFO-LCST-OM2-5M ] ID: 115674
89,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 0.6 Lei
(Pret fara taxa verde: 89,39 Lei)
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
89,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 0.6 Lei
(Pret fara taxa verde: 89,39 Lei)
CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode, 5m, conectori LC-ST, bulk

Scurta descriere